Forta PRO iepazīstina ar FRAMECAD® plānsienu metāla profilu ražošanas iekārtu

Trešdien, 15. jūnijā, Latvijas modulāro ēku ražotāja rūpnīca Forta PRO, vienkopus pulcēja nozares speciālistus un partnerus, lai plašākai publikai prezentētu FRAMECAD® plānsienu metāla profilu, un konstrukciju izgatavošanas, un ražošanas iekārtu. Semināra sākumā viesi tika iepazīstināti Forta PRO ražotni Tukumā, darba specialitāti, ražošanas iespējām un šī brīža sasniegumiem moduļu sistēmas būvniecības nozarē.

Prezentācijas laikā Forta PRO vadītājs Ermīns Sniedze nozares speciālistus un partnerus iepazīstināja ar FRAMECAD® ražošanas iekārtas darbību praktiskā vidē, demonstrējot to, kā iekārta spēj būtiski atvieglot projektēšanas un būvniecības procesus un ļaujot viesiem piedalīties konstrukciju ražošanas procesā.

Forta PROvadītājs Ermīns Sniedze par FRAMECAD® iekārtu un tās sniegtajām iespējām būvniecības optimizācijā: “Izmantojot Framecad izstrādāto tehnoloģiju mēs saviem klientiem varam piedāvāt ne vien dažāda izmēra metāla profilus, bet arī inženiertehniskos risinājumus to lietderīgākai izmantošanai. Šī, inovatīvā plānsienu metāla profilu ražošanas iekārta ar iekļauto programmatūru, var piedāvāt klientam gala risinājumu plašam konstrukciju izveides klāstam. Ņemot vērā šīs tehnoloģijas unikalitāti, šobrīd esam vienīgie ražotāji Ziemeļeiropā, kas var piedāvāt šādus risinājumus.”

FRAMECAD® iekārta ST800i paredzēta mazstāvu dzīvojamo ēku, sienas paneļu, jumta kopņu un pārsegumu konstrukciju izstrādei. FRAMECAD® iekārtai ir vairāki starpptaustiski sertifikāti, kas apliecina šīs iekārtas novitāti, atvieglojot darba un laika apjomus, piemēram, lietotājam draudzīgais interfeiss un funkcionālais programmatūras izkārtojums ļauj operatīvi projektēt, plānot 2D un modelēt 3D skatos.

23.03.2020

Forta PRO iepazīstina ar FRAMECAD® plānsienu metāla profilu ražošanas iekārtu

Connect with us

Forta PRO Office

  • Jurkalnes Street 15/25 - 221,
    Riga, Latvia, LV-1046

Phone: + 371 67 32 32 34

Email: [email protected]

Get in touch